top of page

Saati henüz belli değil

|

Sahrayı Cedit Mh, Mescitli Sk. No:4, 34734 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Reiki İnisiyasyon _ 1. Aşama

Bu atölyede katılımcılar reiki enerjisi ve çalışma prensipleri hakkında bilgi edinir, 1.aşama reiki enerjisine uyumlanır ve hem kendilerine hem başkalarına şifa vermeyi öğrenir.

Biletler Satışta Değil
Diğer etkinlikleri gör
Reiki İnisiyasyon _ 1. Aşama
Reiki İnisiyasyon _ 1. Aşama

Saat ve Yer

Saati henüz belli değil

Sahrayı Cedit Mh, Mescitli Sk. No:4, 34734 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Reiki enerjisinin ne olduğu ve nasıl çalıştığı ile ilgili biraz daha bilgi almak için blog sayfalarına da göz atabilirsiniz

REİKİ’nin 5 ALTIN KURALI

· Bugün, özellikle bugün öfkelenme (dengede ve sakin kal)

Öfkelenmek, insan deneyiminin doğal bir parçası. Diğer yandan öfke eşiği ve öfkenin nasıl yönetildiği kişiden kişiye değişir. Kişinin kendisini kızdıran, inciten kişi ve olaylara daha dingin bir yaklaşımla bakabilmesi; öfkenin ve dış etkilerin onu yönetme ihtimalini azaltacak ve kişiyi güçlendirecektir. Kendi merkezinde kalabilmek; yaşanan tüm olayların bir sebebi olduğunu anlamak; herkesin o an bulunduğu halde/tavırda olmasına kendi geçmiş deneyim ve kayıtlarının neden olduğunu bilmek ve olaylarla ilgili oluşturduğumuz iyi/kötü/kabul edilemez gibi tüm yargıların sadece sübjektif ve değişebilir bakış açıları olduğunu kabul etmek dingin kalabilmeyi kolaylaştıracaktır.

· Bugün, özellikle bugün endişelenme (anda kal ve evrene güven)

Zihnin genel eğilimi ya geçmişte yaşanan acı verici, rahatsız edici olaylara takılıp kalmak; ya da gelecekteki belirsizlikler için endişelenmek yönündedir. Bu eğilim bedendeki yaşam enerjisinin sağlıklı ve rahat akmasını önler. Evrenin akışına güvenip anda kalabilmek, zihnin dalgalanmalarını dindirecek; hayatımıza denge ve mutluluk getirecektir.

· Varolan bütün canlılara iyi davran

Etrafınıza yaydığınız pozitif ve sevgi dolu enerjiler, size aynen geri dönerek hayatınıza barış, huzur ve denge getirir. Sadece başkalarına karşı değil; kendimize karşı da nazik, iyi, destekleyici ve şefkatli bir yaklaşım içinde olmak hem öz-değmutluluğu getirecek ve bütüne yansıyacaktır.

· Ekmeğini dürüst yollardan kazan

Çoğu zaman insanın kendine karşı dürüst olabilmesi, kendi zayıf yanlarını görüp kabul etmesi; başkalarına karşı dürüst olmaktan daha zordur. Ancak değişimi ve şifayı başlatabilmek için ilk adım; olanı netlik ve dürüstlükle görüp kabul etmektedir.

Bu Etkinliği Paylaş

Etkinlik Bilgileri: Events
bottom of page